Szanowni Państwo;

Mamy przyjemność poinformować Państwa o nowym produkcie - Portal Beneficjenta - internetowy system, który powstał z myślą o usprawnieniu komunikacji pomiędzy Beneficjentem, a Urzędem. W Portalu beneficjent śledzić może m.in.: stan realizacji złożonych wniosków, wydanych decyzji, czy informacje o planowanych i zrealizowanych płatnościach, a także odczytać komunikaty publikowane przez Urząd. Portal jest dostosowany również do działania na urządzeniach mobilnych (RWD).

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z broszurą informacyjną, którą odnajdziecie Państwo poniżej.

Wersja demonstracyjna

Zapraszamy również do skorzystania z wersji demonstracyjnej Portalu Beneficjenta, za pomocą której będą mogli Państwo sprawdzić mechanizm działania naszego rozwiązania. Wersja ta jest zintegrowana z Oprogramowaniem do obsługi Świadczeń, a docelowo również będzie zintegrowana z systemem POMOST Std.
Poniżej adresy pod którymi udostępnione zostały wersje demonstracyjne:

Oprogramowanie do obsługi Świadczeń:https://demopb.sygnity.pl:8447/sr/
Na wersji demonstracyjnej utworzyliśmy login o nazwie od DEMO01 do DEMO99 - bez haseł. Dla Państwa wygody, podczas logowania, Oprogramowanie wyświetla nazwy loginów, które aktualnie nie są wykorzystywane.

Portal Beneficjenta:https://demopb.sygnity.pl
Na wersji demonstracyjnej utworzyliśmy 5 kont beneficjentów, których dane mają odzwierciedlenie w powyższej wersji demo Oprogramowaniu do obsługi Świadczeń. Dane w wersji demonstracyjnej są fikcyjne.
Imię i nazwisko wnioskodawców:
  • Adam Test
  • Franciszek Nowak
  • Iza Nowa
  • Tomasz Kot
  • Jan Kowalski
1. Login: FrNo7723; hasło: 5432!Qaz
2. Login: AdTe7723; hasło: 6543@Wsx
3. Login: IzNo7723; hasło: 7654#Edc
4. Login: JaKo7723; hasło: 8765$Rfv
5. Login: ToKo7723; hasło: 9876%Yhn

Zdalna prezentacja

Chcąc umożliwić Państwu zapoznanie się z naszym produktem, informujemy, iż planujemy zorganizować dla Państwa cykl zdalnych prezentacji. Zgłoszenie chęci uczestnictwa prosimy wysyłać na adres: uslugi.zs@sygnity.pl.

Pilotaż

Zachęcamy również do wzięcia udziału w bezpłatnym pilotażu Portalu Beneficjanta w Państwa Urzędzie. Ma on na celu zapewnienie Państwu wsparcia naszego zespołu, w trakcie wdrożenia nowego produktu. Zgłoszenie chęci uczestnictwa w pilotażu prosimy wysyłać na adres: uslugi.zs@sygnity.pl


W najbliższej korespondencji mailowej wyślemy do Państwa instrukcję obsługi naszego nowego produktu wraz z ofertą współpracy.

Zespół Sygnity S.A.